Sveikiname Laimą Zdanavičienę!

Penktadienio vakarą apdovanoti Inovatyviausių mokytojų apdovanojimų laureatai. Renginys Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje organizuotas jau trečius metus.
Apdovanojimuose, kuriuos globoja Lietuvos Respublikos ministras pirmininkas Saulius Skvernelis, inovatyviausiais buvo išrinkti 7 sričių mokytojai: pradinių klasių, kalbų, matematikos ir informatikos, biologijos ir chemijos, fizikos, menų ir technologijų, socialinių dalykų. Komisija, rinkdama nugalėtojus, įvertino beveik 200 nominacijų.
Labai džiaugiamės, kad inovatyviausia biologijos, chemijos mokytoja tapo Akmenės gimnazijos pedagogė Laima Zdanavičienė.
Sveikiname mokytoją Laimą ir linkime negalvoti, kad jau viskas pasiekta, tobulėti toliau, nes, kad galėtų mokyti, mokytojas, visų pirma, turi nuolat mokytis pats.

Facebook komentarai