Konstitucijos egzaminas

Spalio 4 d. Akmenės gimnazijoje vyko Konstitucijos egzamino I etapas, kuriame dalyvavo 35 įvairaus amžiaus mokiniai.  Kai kurie į egzaminą išbandyti savo jėgas ir patirti pažinimo džiaugsmą atėjo pirmą kartą. Tačiau daugelis egzamine dalyvavo kaip ir kasmet. Džiugu, kad mokiniai randa vidinės motyvacijos pavartyti svarbiausią šalies dokumentą, nori jį išmanyti, yra pilietiški ir atsakingi. I-ame egzamino etape geriausias žinias parodė ir į II-ą etapą pateko šeštokė Akvilė Kulvinskaitė, vienuoliktokas Daugardas Lukšas ir aštuntokė Julija Kugrytė, kuri pernai užėmė pirmą vietą Respublikoje ir buvo pakviesta į LR Prezidentūrą.
Šiandien, spalio 18 d. visi trys mokiniai dalyvavo egzamino II etape. A. Kulvinskaitė ir J. Kugrytė įvėlė tik po vieną klaidelę, todėl jų darbai išsiųsti į Vilnių. Labai džiaugiuosi ir sveikinu!!!
Norisi tikėti, kad ir kitais metais norinčių dalyvauti ir laimėti netrūks. Kaip linkėjo Prezidentė D. Grybauskaitė: „Tegul LR Konstitucija būna mūsų visų Konstitucija. Branginkime pagrindinį šalies dokumentą, kaip mūsų valstybės demokratinių pamatų, stabilumo ir pažangos garantiją“.

Istorijos mokytoja Indrė Šiurkienė

Facebook komentarai