Apdovanoti moksleiviai, dalyvavę Savivaldos dienos konkursuose

Vadovaujantis Savivaldybės mero Vitalijaus Mitrofanovo potvarkiu spalio 1–10 dienomis buvo organizuojami Vietos savivaldos dienos paminėjimo tradiciniai renginiai.

Tarp jų – kūrybinių darbų paroda „Atėjau. Pastebėjau. Įprasminau“, laiško merui „Akmenės kraštas. Mano idėjos ir iššūkiai“ konkursas, skirti rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokiniams. Išrinkus parodos ir laiško konkurso nugalėtojus jie su mokytojais buvo pakviesti į Savivaldybę. Čia šventiškoje aplinkoje meras V.Mitrofanovas pasveikino susirinkusiuosius, apibūdino geriausiai įvertintus kūrybinius darbus ir idėjas, jų autoriams įteikė gėlių ir dovanų.

Džiaugiamės, jog tarp nugalėtojų yra ir mūsų gimnazijos moksleivės:

 Kūrybinių darbų parodos „Atėjau. Pastebėjau. Įprasminau“ 2018 m. nominacija

Vasarė Kuprevičiūtė,   Akmenės gimnazijos II klasės mokinė.( Žmogus iš sapno – autoportretas). Už siekį tobulėti, neapsiribojant tradicinio meno suvokimu, bet ieškant individualios stilistikos, perteikiant meninę patirtį ir vizualizuojant kūrybines idėjas.  Dailės mokytoja ekspertė  Jūratė Varanavičienė.

Laiško merui „Akmenės kraštas. Mano idėjos ir iššūkiai“ konkurso laimėtoja

3 vieta. Kamilė Bumblytė, II klasė, Akmenės gimnazija. Už idėjas, mintis ir sumanymus, už išlaikytą laiško struktūrą, už kvietimą dirbti visiems kartu Akmenės krašte. Mokytoja metodininkė Jūratė Mikalauskienė.

Sveikiname Vasarę ir Kamilę bei jas ruošusias mokytojas J. Varanavičienę ir J. Mikalauskienę.

Informacija paimta: http://akmene.lt/go.php/lit/Apdovanoti-moksleiviai-dalyvave-savivaldos-dienos-konkursuose

Facebook komentarai