Paminėjome Europos kalbų dieną

Rugsėjo 26-oji – Europos kalbų diena. Kiekvienais metais mūsų mokykla pažymi šią datą. Šiemet 11-12 klasių mokiniai su vokiečių kalbos mokytoja Kristina Jomantiene vykome į Šiaulių universitetą. Mus pasitiko ir su universiteto studijų galimybėmis supažindino Humanitarinių mokslų katedros vedėja, docentė, daktarė Aina Būdvytytė.
Po susitikimo išbandėme jėgas protų mūšyje, kuris vyko modernioje universiteto bibliotekoje. Renginyje dalyvavo 11 komandų:  visų keturių kursų Anglų filologijos programos studentai, Erasmus studentai, Šiaulių universiteto gimnazijos moksleiviai ir mes atstovavome net 3 komandas. Protų mūšį anglų kalba organizavo Humanitarinių mokslų katedros anglų kalbos dėstytojai. Buvome apdovanoti prizais. Įdomių klausimų susijusių su Europos kalbomis, istorija, kultūra bei gerų emocijų renginio metu tikrai netrūko. Už pakvietimą sudalyvauti Europos kalbų dienos renginyje nuoširdžiai dėkojame Humanitarinių mokslų katedros vedėjai Ainai Būdvytytei.
Namo grįžome geros nuotaikos ir dar labiau  praturtinę savo žinių bagažą.

Vokiečių kalbos mokytoja K. Jomantienė

 

Facebook komentarai