Akcija „Apibėk mokyklą“

Šiltosios rudens dienos sukvietė pradinių klasių mokinius ir jų mokytojas prisiminti ir sudalyvauti akcijoje „Apibėk mokyklą“. Šiemet jau ketvirti metai organizuojame šią akciją. Bėgame, einame aplink savo mokyklą, o kas, tiesiog, pabūna gryname ore ar bendrauja su draugais, nuskambėjus skambučiui ir pakvietus visus į pertrauką. Per penkias dienas (rugsėjo 17-21 d.)  buvo nubėgta arba nueita 7 km 950 m. Džiaugiuosi, kad rodomas pavyzdys „užkrečia“ vaikus – noriai dalyvauja, laukia kitos dienos ir vis klausia: “Ar dar bėgsim?“:)  Vadinasi, einame geru keliu, ugdome sąmoningas, ryžtingas, stiprias asmenybes.

Dėkoju savo kolegėms- pradinių klasių mokytojoms – ir jų mokiniams už dalyvavimą. Tikiuosi, kad gera nuotaika, palaikymas, pavyzdys ir toliau skatins judėti, sportuoti, grūdintis.

Iki kitų metų ir … kaip bėgikai sako :“Lengvų kojų :)“

Akcijos organizatorė mokytoja Gitana Gricienė

Facebook komentarai