Olimpinės žaidynės Akmenėje

Kaip ir kasmet, pavasaris atkeliauja kartu su daugybe renginių ir švenčių. Sportas – taip pat ne išimtis.
Gegužės 22 dieną į Akmenės gimnazijos stadioną atkeliavo rajono mokyklų pradinių klasių komandos. Mokiniai rodė savo sportinius gebėjimus 30 metrų greičio bėgime, kamuoliuko metime į tolį, šuolyje į tolį iš vietos, estafetėse. Kaip ir visi sportininkai, taip ir mūsų mažieji pradinukai nerimavo, bandė nugalėti baimę ir jaudulį .
Mūsų gimnazijos pradinių klasių komanda užėmė I-ąją vietą komandinėje įskaitoje, estafetėse likome antri, o visas būrys mokinių tapo prizininkais asmeniniuose pasiekimuose. Šuolyje į tolį I-ąją vietą iškovojo Mantas Švažas (4b kl.) , II-ąją vietą- Kajus Kasiliauskas (2b kl.) , III-ąją vietą- Saulė Statkutė (4b kl.). Greičio bėgime 30 metrų- I-ąją vietą iškovojo Skaistė Rožnytė (4a kl.), II-ąją vietą Gustė Katauskytė (4a kl.), III-ąją vietą- Kotryna Kateivaitė (4b kl.), o berniukų bėgime III-ąją vietą laimėjo Eimantas Vaitkevičius (4b kl.). Kamuoliuko metime pirmąją vietą iškovojo Austėja Bartkutė (4b kl.).
Mes, mokytojos, Gitana Gricienė ir Ilona Trinkienė, dėkojame visai komandai už ryžtą, ištvermę, pergales. Sėkmės visiems toliau siekti savo tikslų.