Pažink Šventąjį Raštą. Gyvieji paveikslai

Konkursas „Pažink Šventąjį Raštą. Gyvieji paveikslai“ vyko jau šeštąjį kartą, kurį organizuoja Lietuvos Biblijos draugija ir Lietuvos katechetikos centras, bendradarbiaudami su Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija. Pagrindinis konkurso tikslas – skatinti mokinius atpažinti ir pažinti bendražmogiškas, krikščioniškas vertybes, analizuojant Šventąjį Raštą. Šiemet konkurso tema buvo „Laisvė“.
Iš viso dalyvavo Lietuvos 60 mokyklų, kurios atsiuntė  93 paveikslus.
Sėkmė Akmenės gimnazijos mokinimas nusišypsojo jau trečiąjį kartą.  Šį kartą dalyvavo gimnazistai-vienuoliktokai. Mūsų net du paveikslai pelnė II vietą Respublikoje. Savo paveiksluose vaizdavome laisvę nuo pagundų, atsiribojimą nuo kitų nuomonės. Nuodėmingas žmogus nėra laisvas, nėra laimingas. Jauni žmonės nuolat yra gundomi gražaus, patogaus ir lengvo gyvenimo. Svarbus kūno kultas, nuolatiniu draugu tampa veidrodis. O kas yra tikroji laimė?
Labai džiaugiuosi ir dėkoju savo mokinimas, kurie dalyvavo konkurse, ypač Eimantei Pundziūtei, Klaudijai Ivanovaitei ir Lukui Virkučiui. Kurie geba išreikšti savo tvirtą nuomonę, atpažinti bendražmogiškas ir krikščioniškas vertybes. Smagu būti koordinatoriumi, kuris tik parodo takelį, o toliau jau jaunuoliai patys geba improvizuoti, kurti, mąstyti, žvelgti į savo sielos gelmes. Tikiu, kad juos ir ateityje lydės sėkmė, tvirta nuomonė, tvirti pasirinkimai ir tikrosios vertybės.

Tikybos mokytoja Judita Žilienė

 

Facebook komentarai