Jaunųjų matematikų olimpiada

Akmenės rajono 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiadoje susirungė stipriausi rajono matematikai. Iš viso dalyvavo 69 moksleiviai. Sveikiname laimėtojus:
5-tokų grupėje pirma vieta pasidalino trys mergaitės iš Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos: Estera Kriukovaitė, Austėja Petruninaitė ir Elzė LagaunikaitėAntra vieta atiteko Akmenės gimnazijos mokinei Rusnei PoškuteiTrečia vieta atiteko Aistei Pakalniškytei iš Ventos gimnazijos.
6-tokų grupėje pirmąją vietą laimėjo Deividas Paulauskas iš Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos. Antrąją vietą užėmė iš Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos Justinas VėlavičiusTrečiają vietą pasidalino du mokiniai Tomas Čivilis iš Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos ir Gedvydas Daunoravičius iš Ventos gimnazijos.
7-tokų grupėje pirma vieta atiteko Neilui Beniušiuiantra vieta atiteko Livetai Novogreckytei ir trečia vieta atiteko Akvilei Prišmontaitei. Visi mokiniai yra iš Papilės Simono Daukanto gimnazijos.
8-tokų grupėje pirmąją vietą laimėjo Gabrielė Strodomskytėantroji vieta atiteko Rūtai Guginytei, o trečiąją vietą laimėjo Rimvydas Čivilis. Visi mokiniai yra iš Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos. Mokiniams linkime sėkmės kitose olimpiadose ir konkursuose.
Matematikos mokytoja J. Krūmienė
Facebook komentarai