Sveikiname respublikinio konkurso „Jūrų keliais 2018“ laimėtojus

Balandžio 27 d. Akmenės gimnazijos mokiniai dalyvavo respublikiniame konkurse „Jūrų keliais 2018“, kurį jau 10 metų organizuoja Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla. Jame varžėsi 12 moksleivių komandų iš įvairių Lietuvos gimnazijų. Pirmą vietą iškovojo ir nemokamai AB „DFDS Seaways“ keltu į Švediją plauks Akmenės r. Akmenės gimnazijos komanda. Skvere prie burlaivio „Meridianas“ sumaniai ir šmaikščiai prisistatė 12 komandų iš įvairių Lietuvos gimnazijų – Vilniaus, Kauno raj., Birštono, Joniškio, Akmenės, Tauragės, Skuodo, Telšių, Radviliškio, Viduklės ir Alsėdžių. Po atidarymo šventės Lietuvos gimnazijų komandos žygiavo į Jūreivystės mokyklą, kur jų laukė nemenki iššūkiai. Komandų nariams, kurių kiekvienoje komandoje – po 8, tarp jų privalėjo būti nors 1 mergina, teko parodyti savo sugebėjimus dujų labirinte, navigaciniame treniruoklyje, baseine užsiropšti ant gelbėjimosi plausto, suteikti pirmąją pagalbą užspringusiam žmogui, traukti virvę ir kt. Galiu tik pasidžiaugti dalyvavusiais Akmenės gimnazijos komandos mokiniais: Viliumi Šiurkumi, Kornelija Šmigelskyte, Eimantu Šalkausku, Gražvydu Griciumi, Roku Narkumi, Gustu Šiurkumi, Gražvydu Putriumi ir Ovidijumi Gartviku, kurie negailėdami savo laiko ruošėsi konkursui.

Socialinė pedagogė Eglė Radionova

Facebook komentarai