Kelionė į Stokholmą

Mūsų kelionė į Švedija laivu prasidėjo balandžio 12 dieną, kurios mes visi be galo su nekantrumu laukėme, žinojome, kiek daug įspūdžių patirsime – juk plaukiame į Švediją! Savo kelionę pradėjome Rygos keleivių uoste iš kurio mes plaukėme į Stokholmą. Kažkam tai buvo pirma kelionė išvykus už Lietuvos ribų, tad įspūdis ilgai liks neužmirštas. Plaukėme ISABELLE laivu, kuriame buvo begales pramogų ir užsiėmimų, kuriose mes drąsiai visi dalyvavome. Po 16 valandų mes jau buvome Švedijoje ir visi grožėjomės Stokholmo vaizdais. Stokholme mes aplankėme Riterių aikštę, Karalių rūmus ir Vasa muziejų. Turėjome ir laisvo laiko, todėl vaikščiojome Stokholmo gatvelėmis ir grožėjomės įvairiausiais vaizdais. Po dienos praleistos Stokholme vėl grįžome į savo laivą, pavargę , bet svarbiausia – laimingi. Paskutinį vakarą laive praleidome nuostabiai, dalinomės pamatyta ir sukaupta patirtimi, vaizdais, nuotaikomis bei įspūdžiais. Grįždami namo aplankėme  Rygos senamiestį, pasivaikščiojome, pasigrožėjome Ryga, kas šią kelionę padarė dar nuostabesne. Taigi ši kelionė buvo puiki proga pažinti Stokholmą ir patirti tai, kas gyvenime suteikia daugiausia laimės – pamatyti pasaulį. Kelionės metu mes praplėtėme ir savo anglų kalbos žinias. Ir , žinoma, ši kelionė mus padarė dar labiau artimesniais, smagiai praleistas laikas drauge ir nuostabi kelionė – kartais to tereikia, jog pasijustum laimingas ir suprastum, koks gyvenimas nuostabus.
Laukiame dar daugiau tokių kelionių ir dėkojame mylimai biologijos mokytojai Irenai Zubavičienei už šios kelionės įgyvendinimą, puikią nuotaiką ir buvimą  kartu. Esame labai laimingi.

Auksė Kupštytė IIag

Facebook komentarai