Rajoninis pradinukų renginys

 Velykinių atostogų metu į mūsų gimnaziją sugūžėjo nemažas būrys rajono mokinukų. Vieni atvyko rašyti diktantą, kiti su didžiuliu jauduliu laukė meninio skaitymo konkurso pradžios. Rajoninis trečių klasių mokinių diktantas “Rašau dailiai ir be klaidų” vyko jau ketvirtą kartą. Žinias pasitikrinti ir įrodyti, kad yra puikūs savo kalbos žinovai, panoro 19 rajono trečiokų. Geriausiai sekėsi  Naujosios Akmenės “Saulėtekio” progimnazijos mokiniui Domantui Milevičiui. Domantą moko mokytoją Rima Dimitrevičienė. Antrą vietą užėmė  Naujosios Akmenės “Saulėtekio” progimnazijos mokinė Šarūnė Vabalaitė. Jos mokytoja – Jolita Bružienė. Trečia vieta pasidalijo net trys trečiokai. Tai Samanta Rasiukevičiūtė bei Nedas Petkevičius  iš Akmenės gimnazijos ir Elinga Raudonaitytė iš Papilės S. Daukanto gimnazijos. Samantą moko mokytoja Ilona Tališauskienė, Nedą – Jūratė Kuprevičienė, o Elingą – Alma Juzumienė. Meninio skaitymo konkursas vyko pirmą kartą. Geriausiai sekėsi ir pirmos vietos nugalėtoja tapo Akmenės gimnazijos  mokinė Emilė Jucevičiūtė . Emilei pasiruošti konkursui padėjo jos mokytoja Gitana Gricienė. Pasibaigus meninio skaitymo konkursui ir parašius diktantą, visi dalyviai ir jų mokytojos pasivaišino puodeliu arbatos bei saldumynais. Kad namo išsiskirstytume visi laimingi, gimnazijos psichologė Rima Mokusienė pamokė  kaip reikia “pasisemti” laimės.

Visi konkursų dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais ir mažomis dovanėlėmis –  Rimos Mokusienės sukurtais knygų skirtukais.

Pradinių klasių mokytoja Raminta Krasauskienė

Facebook komentarai