Per pažinimą į išsaugojimą

Pavasario mokinių atostogos lepino ne tik pirmaisiais saulės spinduliais, bet ir netrūko įvairios veiklos tiek mokytojams, tiek mokiniams.
Balandžio 6 dieną, su savo mokine Armanda Kurmyte vykome į Mažeikių rajono Viekšnių gimnaziją, kur dalyvavome tradicinėje respublikinėje gamtosauginėje- kraštotyrinėje konferencijoje „Per pažinimą į išsaugojimą“.
Pirmasis įdomus bendravimas ir gamtos paslapčių pažinimas vyko su lektore K. Grigaliūniene – Kamanų valstybinio rezervato visuomenės informavimo specialiste. Mokiniai ir mokytojai galėjo pasitikrinti savo žinias, diskutuoti, spėlioti, sužinoti neatrastų pėdučių požymius, išgirsti keistų paukščių garsus, pamatyti ypatingus augalus.
Po to pranešėjais tapo mokiniai, kurie šiemet atvyko iš Kretingos, Telšių, Akmenės, Mažeikių, Ventos gimnazijų. Sužinojome, kaip reikia užauginti ir pražydinti tulpes žiemą, kad žemėje yra ne vien žemė, kaip užauga medžiai iš mažų sėklelių, apie žmones, garsinančius savąjį kraštą, jų nuopelnus Lietuvai,  apie garsias Lietuvos pilis ir didingus piliakalnius.
Konferencijoje laikas pralėkė greitai, nes buvo įdomu, jauku ir naudinga. Visi grįžome apdovanoti žolininkės J. Balvočiūtės sveikuoliškomis arbatomis, diplomais ir gera nuotaika.

4a klasės mokytoja Gitana Gricienė

Facebook komentarai