„Pasaulis už stiklo“

Šiemet pradinių klasių mokiniai su savo artimaisiais kūrė darbus, kuriuos skyrėme paminėti Žemės dieną. Kasmet, kovo 20-ąją, gimnazijoje pirmasis aukštas tampa mažąja meno galerija, kurioje karaliauja kūryba, gyvybė, išradingumas, idėjos.
„Pasaulyje už stiklo“ gyveno neklaužada sraigė (1a klasės mokinio Astijaus Juzumo ir jo mamos darbas) , kuri kasdien vis pabėgdavo iš savo namelio, 4a klasės mokinio Nojaus Galvoso ir jo mamos  „Nepaprasta gėlelė“ džiugino ne vieno praeivio akį, 4a klasės Jogailės Putriūtės ir jos mamos darbai „Draugužiai“ ir „Su spalvomis smagiau“, rodos, kvietė greičiau prabusti pavasarį. Mintimis patekti į dykumą ir ten rasti gyvybę, pasiūlė 2b klasės mokinės Vytautės Miniauskaitės ir jos mamos darbas „Išlikimas“. Visiems kėlė šypseną ir žavesį originalus 4a klasės darbas „Mes saugūs“, o didžiausią būrį vaikų viliodavo per pertraukas smėlis su paslaptimis (4b ir 1b klasių darbai „Secret“ ir „Iš vaikystės… Paslaptis“). Visi šie išvardinti darbai buvo pripažinti geriausiais, originaliausiais, meniškiausiais, atitinkančiais parodos idėją ir mintį. Komisijoje dalyvavo pavaduotoja R. Baukaitė, psichologė R. Mokusienė, dailės mokytoja J. Varanavičienė, technologijų mokytoja J. Stonienė ir bibliotekos vedėja R. Augustinienė.
Noriu padėkoti visiems mokiniams ir jų tėveliams, kurie dalyvavo šioje darbų parodoje, kūrė puikius, gražius darbus. Tikiuosi, kad ir kitąmet netrūks išmonės, noro, idėjų kūrybiškumui atverti duris mūsų gimnazijoje.

4a klasės mokytoja Gitana Gricienė

Facebook komentarai