Sėkmė raiškiojo skaitymo konkurse

Kovo 23 d. Šiaulių „Romuvos“ gimnazijoje vyko jau 12 – tasis Šiaulių apskrities bendrojo lavinimo mokyklų 7 -12 klasių moksleivių rusų kalbos (užsienio) raiškiojo skaitymo konkursas. Šiais metais į konkursą atvyko 49 dalyviai. Jie varžėsi trijose amžiaus grupėse: 7-8 kl., 9-10 kl. Ir 11-12 kl.
Mūsų gimnazijai atstovavo trys moksleiviai: septintokės Julija Kugrytė, Beatričė Miežutavičiūtė ir aštuntokas Vladimir Sidorov. Visi pasirodė puikiai, bet didžiausia sėkmė lydėjo Juliją. Ji savo grupėje iš 27 dalyvių laimėjo I vietą.  Jos deklamavimas nepaliko abejingų ne tik tarp konkurso žiuri narių, bet ir kitų į konkursą savo mokinius atlydėjusių mokytojų.
Visi konkurso dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais ir rašikliais, visi buvo pagirti už tai, kad puoselėja meilę rusų kalbai ir literatūrai, poezijai.
Labai džiaugiuosi, kad mano moksleiviai noriai ruošėsi, stropiai lankė konsultacijas, mokėsi išraiškingo žodžio meno.

Rusų kalbos mokytoja Žana Savickienė

Facebook komentarai