Rusų (užsienio) kalbos olimpiada „Linksmai, išradingai, turiningai“

Kovo 24 dieną Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijoje vyko II Lietuvos 8-9 klasių mokinių rusų (užsienio) kalbos olimpiada „Linksmai, išradingai, turiningai“, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti. Olimpiados tikslai – ugdyti mokinių domėjimąsi užsienio (rusų) kalba; skatinti norą pažinti vieniems kitus, bendrauti. Olimpiados pobūdis – komandinis užduočių atlikimas. Komandą sudarė 3 nariai.

Mūsų mokyklai atstovavo trys aštuntokės – Marija Mašanauskaitė, Kamilė Šiurkutė ir Gabija Ratkevičiūtė.  Mergaitės atliko užduotis 5 stotelėse. Joms reikėjo suieškoti žodžius duota tema; sudalyvauti protų mūšyje „Ką žinai apie Lietuvą?“; suvaidinti pasaką; parašyti sumaišytų sakinių judrųjį diktantą, apibūdinti žodį ir pristatyti savo miestą. Kadangi dalyvavome pirmą kartą, tai buvo didžiulė patirtis tiek mokinėms, tiek mokytojai. Į gimnaziją parvežėme diplomą-nominaciją –  už platų rusų kalbos žodyną rungtyje „Surask žodžius“. Mokiniai buvo apdovanoti padėkos raštais ir saldumynais. Sugrįžome su gera nuotaika, nes susiradome daug draugų, bendraminčių, praplėtėme savo akiratį, pagilinome turėtas žinias.

Komandą lydėjusi rusų kalbos mokytoja Judita Puzonienė

 

Facebook komentarai