Protų mūšiai gimnazijoje

„Supilk centus iš savo piniginės į savo smegenis ir tavo smegeninė į tavo piniginę ims pilti dolerius“
Bendžaminas Franklinas

Šiais žymaus JAV politiko, mokslininko, išradėjo žodžiais norėtųsi apibendrinti keturis kovo penktadienius, kurie didele dalimi prisidėjo prie Jūsų visų asmeninio tobulėjimo, savęs ir draugo pažinimo ir supratimo. Pavasariškas oras už lango „sukvietė“ ir vėl susiburti buvusius mokinius. Ačiū Jiems! Ačiū taip pat reikėtų pasakyti visų žaidimų vedėjai Mildai, prizų ir pertraukėlių organizatoriui Elvinui, fotografei Vaidai, atsakymų tikrintojoms Vitalijai ir Gabrielei. Nugalėtojais tapote visi Jūs, nes be Jūsų noro, šypsenų ir džiaugsmų, nebūtų to, ką padarėme. Sveikiname paskutinio žaidimo nugalėtoją „Akmenės SC“, kurie vos vienu taškeliu aplenkė „Šiandien išalkusius“. Na, o kelionę į Kauną iškovojo visų žaidimų nugalėtojai „Bekarūnos“, kartu su „Šiandien išalkę…“ ir „Gražus pavadinimas“. Sveikinimai Jiems.

Karolis ir Kęstutis

Facebook komentarai