Viktorina „Mano Lietuva“

Pavasaris pabudino gamtą, parskraidino į gimtinę paukščius ir kovo 22 d. sukvietė pradinukus iš Akmenės, Ventos, Papilės, Naujosios Akmenės ir V. Zubovo mokyklų į viktoriną „Mano Lietuva“, skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui. Įdomūs buvo ir komandų pavadinimai: „Neprilygstamieji“, „Šnekučiai“, „Saulės zuikučiai“, „Saulėtekiukai“ ir  Zubovo mokyklos vaikai. Juos atlydėjo pagalbos mokiniui specialistės ir  būrys sirgalių.
Renginį vedė gimnazistės Dominyka ir Kristina, talkino garso operatorius Daugardas.
Tokio pobūdžio renginys vyksta jau ketvirtą kartą. Tai ypač aktualu jame dalyvaujantiems mokiniams, turintiems SUP, nes padeda gilinti žinias, formuoti  elgesio įpročius ir pažintinius interesus, ugdyti kūrybinius bei organizacinius gebėjimus, skatina mokinių savarankiškumą ir kūrybiškumą. Tokie vaikai dažnai išgyvena vienatvę, jaučiasi atstumti, nepasitikintys savimi. Dalyvaudami tokioje veikloje jie pasijunta svarbūs ir reikalingi, mokosi  organizuoti savo veiklą, kontroliuoti elgesį, emocijas, kaupia socialinę patirtį. Ir svarbiausia – patiria  sėkmę bei daug džiugių emocijų.
Nebūtų rėmėjo – renginys prarastų savo grožį. Organizatoriai ir dalyviai dėkingi  įmonės „Aras“ vadovui Rimantui Kraujučiui, kad visos komandos į namus grįžo ne tik geros nuotaikos, bet ir su dovanomis.

Logopedė Ramutė Juškienė

Facebook komentarai