Projekto „CLILiG@Litauen“ mokyklų teminiai moksleivių susitikimai „Tiesiame tiltus”

Daugiau nei 50 Lietuvos mokyklų 2017/18 mokslo metais dalyvauja projekte „CLILiG@Litauen“. Šiose mokyklose mokiniai mokosi matematikos, informacinių technologijų, fizikos, biologijos, chemijos, istorijos, technologių arba geografijos ne tik mokyklos kalba, bet ir vokiečių kalba.
Šiais metais patenkintos penkių komandų paraiškos, tarp jų ir mūsų gimnazijos.  Dalinė parama vieno susitikimo vykdymui yra 300,- €.

• „Tiesiame tiltus Lietuvos 100-mečiui paminėti”, Akmenės gimnazija, Naujosios Akmenės Saulėtekio progimnazija, Šiaulių Jovaro progimnazija. Įvadinis renginys – skype konferencija, susitikimas – Akmenėje ir Kamanų rezervate.

Paraišką pateikė mokytojos L. Zdanavičienė ir K. Jomantienė.