Mažose širdelėse telpa daug gerumo

Nugarmėjo pirmoji pavasariška šventė – Kaziuko mugė. Penktadienio popietę, gimnazijos pirmasis aukštas skambėjo šurmuliu, džiaugsmu, mirgėjo gausybę įvairiausiais dirbiniais, skanėstais.
Jau antri metai iš eilės, mano mokiniai surinktas lėšas (už parduotus gaminius Kaziuko mugėje, nepasilikdami sau nė cento),  aukos Šiaulių Letenėlės gyvūnų prieglaudai. Ketvirtokai šiemet stengėsi kuo daugiau prigaminti rankdarbių, prikepti skanėstų. Džiugu, kad surinkome tikrai daug – net 115 eurų!
Dėkojame visiems gimnazistams, mokytojams, darbuotojams, svečiams , kurie pirkdami prisidėjo prie mūsų akcijos, kurie tiesiog metė į taupyklę pinigėlius sakydami : „Aš nepirksiu, bet šuniukams aukoju“, kurie dar po mugės užsuko į klasę su pinigais, o mano mokiniai išėjo namo tuščiomis piniginėmis, „iškrapštę“ paskutinius centus.
Nuoširdumas ir gerumas nugali visas negandas. Tik susiburdami į vieną būrį, galime nuveikti ir padaryti daugybę darbų, padėti ir išgelbėti tuos, kurie patys negali savimi pasirūpinti.

4a klasė mokytoja Gitana Gricienė

Facebook komentarai