2% PARAMA AKMENĖS VIDURINĖS MOKYKLOS LABDAROS IR PARAMOS FONDUI

Dėkojame visiems, skyrusiems  2% savo pajamų mokesčio paramą!
Toliau tęsiame piniginių lėšų, kitokios materialinės paramos paiešką ir kaupimą.

Pagrindiniai Fondo veiklos tikslai – teikti Akmenės gimnazijai finansinę ir kitokią paramą gabių mokinių skatinimui, gerai dirbančių pedagogų skatinimui, mokymo priemonių įsigijimui, mokslo renginių organizavimui ir mokinių ugdymui plėtoti, bei kitiems mokyklos poreikiams tenkinti. Taip pat labai svarbu Fondo rėmėjų paieška.

Fondo rekvizitai:
Akmenės vidurinės mokyklos labdaros ir paramos fondas
Kodas: 153268078
Adresas: Laižuvos g. 7, Akmenė
AB Luminor bankas LT224010043300000805

Akmenės vidurinės mokyklos Labdaros ir paramos fondo ataskaita už 2017 metus.

Akmenės vidurinės mokyklos labdaros ir paramos fondą valdys  narių valdyba. Kviečiame Gimnazijos bendruomenę diskutuoti ir kartu spręsti, kur tikslingiausia nukreipti sukauptas lėšas. Savo ar išsakytų klasių tėvų siūlymus galite pateikti soc. pedagogei Eglei Radionovai  (+37067073136) .

Facebook komentarai