Rajono užsienio kalbų mokytojos JAV ir Jungtinės Karalystės ambasadose bei Prezidentūroje

Sausio 5 d. grupė rajono užsienio kalbų mokytojų išvyko į sostinę, aplankyti Amerikos ir Jungtinės Karalystės ambasadų. Mus šiltai pasitiko JAV Ambasados kultūros atašė Althea Cawley-Murphree, kuri labai įdomiai papasakojo Padėkos dienos atsiradimo istoriją, atsakė į iškilusius klausimus. Ambasados darbuotojai pasidžiaugė, kad mes, akmeniškiai, buvome pirmieji svečiai  šiais, naujais metais.
Paskui vykome į Jungtinės Karalystės ambasadą – čia taip pat mus pasitiko  atsakinga darbuotoja. Susitikimo metu pakvietė susipažinti su britų ambasados istorija, vykdoma veikla bei komandos nariais, aptarėme anglų kalbos reikšmę šių dienų kontekste. Visi tuo metu su mumis bendravę darbuotojai apibūdino savo veiklos sritį, papasakojo,  kiek laiko jie jau dirba Lietuvoje, gražiai atsiliepė apie  Lietuvą ir lietuvius.
Paskutinis vizitas – į Prezidentūrą. Daugelis buvo pirmą kartą, tad tikrai buvo nepaprastai įdomu pasivaikščioti po kabinetus ir sales, kur vaikšto mūsų prezidentė bei svarbūs svečiai. Sužavėjo apgalvotai, neperkrautai įrengti kabinetai ir laukiamieji, pačios prezidentės kabinetas, o baltojoje salėje dar radome kalėdinę eglutę – ji buvo papuošta gan kukliai, bet labai gražiai – vaikų darbeliais iš šiaudelių ir popieriaus.
Už puikią ekskursiją dėkojame organizatoriams – mokytojai Neringai, švietimo skyriui, suaugusiųjų mokymo centrui ir vairuotojui Jonui.

 Mokytoja Dalia Kaziūnienė

Facebook komentarai