Kūno kultūros pamoka kitaip

Vis dar dažnai girdime, kad mokiniai daug laiko praleidžia namuose, o ne sportuodami. Kūno kultūros pamokos – tai tik maža dalis judėjimo, kurio reikia mūsų vaikams. Ne paslaptis, kad ir sportuoti ne visi mėgsta.
Kaip sudominti vaikus, kad judėjimas taptų kasdienybe? Rodyti pavyzdį mums – suaugusiems, arba pamokas paversti įdomia ir patrauklia veikla.
„Kūno kultūros pamoka kitaip…“- pranešiau savo 4a mokinukams ir nusivedžiau juos į patalpas, kuriose dirba jaunas, perspektyvus sportininkas, garsinantis mūsų kraštą, treneris Arvydas Mišeikis. Pasikalbėjęs su vaikais apie sportą, sveiką gyvenseną ir mitybą, aptarė pamokos veiklą ir pirmyn prie darbo!
Pamokoje buvo tokia rimtis ir susidomėjimas, kad atrodė jog muzikos garsus užgožia mokinių kvėpavimas, pastangos ir noras būti geriausiu. Patiko vaikams tai, kad galėjo dirbti su tokiomis priemonėmis, kokių neturime savo pamokose. Kiekviena nauja patirtis,  nauja veikla sudomina vaikus.
Nors ir pavargę, sušilę, bet pilni įspūdžių ir su šypsenomis veiduose, padėkojome treneriui Arvydui už pravestą pamoką, už motyvaciją, už tai, kad noriai priima visus norinčius ir siekiančius savo tikslo žmones. Sėkmės ir jam toliau „rinkti“ medalius ir prizines vietas su savo treniruojamais auklėtiniais.

Akmenės gimnazijos mokytoja Gitana Gricienė

Facebook komentarai