Antrą kartą Lietuvos mokyklose inicijuojama akcija „Apibėk mokyklą“

Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras (toliau – SMLPC) antrą kartą inicijuoja akciją „Apibėk mokyklą“ ir kviečia visų ugdymo įstaigų mokinius ir mokytojus bei kitus mokyklų darbuotojus pasirinktas dvi rugsėjo ar spalio savaites kiekvieną dieną išbėgti į lauką ir 15 min. bėgti aplink savo mokyklą apie 1,5 kilometro.

Praėjusiais metais Lietuvoje vykusi akcija susilaukė didelio susidomėjimo. Nors ji buvo skirta pradinių klasių mokiniams ir mokytojams, tačiau sulaukta skambučių ir iš ikimokyklinio ugdymo įstaigų, kurios taip pat išreiškė norą dalyvauti akcijoje. Be to, prie pradinių klasių mokinių labai dažnai prisijungdavo ir vyresnių klasių vaikai. Iš viso akcijoje praeitais metais dalyvavo 247 šalies bendrojo lavinimo, ikimokyklinio ugdymo įstaigos, mokyklos-darželiai, specialiosios mokyklos, daugiafunkciai centrai, vaikų reabilitacijos centras-mokykla ir meno gimnazija iš 49 savivaldybių.

Akcijos „Apibėk mokyklą“ tikslas – nepriklausomai nuo vaikų asmeninių ar fizinių galimybių paskatinti visus vaikus daugiau judėti, pagerinti jų fizinę ir psichinę sveikatą.

Mūsų gimnazijos pradinių klasių mokiniai ir jų mokytojos taip pat prisideda prie šios akcijos. Jau rugsėjo 11 d., 10.50 val. renkamės gimnazijos pirmojo aukšto hole ir su gera nuotaika startuojame!

Akcijos organizatorė mokytoja Gitana Gricienė