Šeimos dienos renginiai Akmenės gimnazijoje prasideda

Gegužės 13 d. Akmenės gimnazijoje prasidėjo Šeimos dienos renginiai. 7–tų ir 10 b klasių auklėtojos nusprendė tą dieną pakviesti mokinius ir jų tėvelius išvykai į Kamanų rezervatą. Per tris klases susirinko 40 aktyvių tėvelių ir vaikų.  Gausiausiai renginyje dalyvavo keletas šeimų: iš Švažų ir Gurnių šeimų dalyvavo po 4, iš Peštenių,  Papirčių, Laucevičių, Mašanauskų, Klovų šeimų  dalyvavo po 3 šeimos narius.  Į mokyklinį autobusą netilpome, tad nuvežant talkino ir tėveliai. Ačiū jiems! Po Kamanų rezervato teritoriją mus lydėjo rezervato darbuotoja Kristina Grigaliūnienė. Visi įdėmiai klausėmės pasakojimo apie saugomas teritorijas, Kamanų rezervato augalus, gyvūnus. Dalis tėvelių pirmą kartą lankėsi rezervato teritorijoje, kita dalis čia buvę prieš daug metų, todėl galėjo palyginti kaip anksčiau atrodė rezervatas ir dabar: nutiestas pažintinis takas lankytojams, pastatytas apžvalgos bokštas. Į apžvalgos bokštą pakilo patys drąsiausi, o kai kurie net  kelis kartus.  Daugelis mūsų pirmą kartą išgirdo kuo skiriasi baltalksnio ir juodalksnio lapai, kad saulašarių dar nėra, joms per šalta ir visokių kitokių smulkmenų. Išvykos pabaigoje bendravome ir vaišinomės sumuštiniais.

Vilija Šerpenskienė

Facebook komentarai