Šiaulių apskrities piešinių konkursas „Pieštuko virtuozo beieškant“

Mūsų gimnazija buvo pakviesta dalyvauti Šiaulių apskrities piešinių konkurse,, Pieštuko virtuozo beieškant“. Šį konkursą rengė dailininkas Andrius Seselskas. Iš mūsų gimnazijos dalyvavo nemažai mokinių. Kiekvienas piešinys turėjo savo mintį, atskleidė individualius gabumus, jaunimui aktualias problemas. Tačiau laimė patekti tarp 50 geriausių nusišypsojo tik kelioms mūsų gimnazijos mokinėms: Ramintai Kuprelytei (II ag kl.), Julijai Kugrytei (6 kl.), Armantei Kyzikaitei (7kl.). Šios mokinės, kartu su mokytoja Jūrate Varanavičiene, buvo pakviestos į Kelmės kultūros centrą. Eksponuoti vertinimo komisijos atrinkti darbai, leido ne tik įsivertinti savo galimybes, bet kartu ir pasimokyti iš bendraminčių grafikos technikos subtilybių, saviraiškos temų pasirinkimo ir išraiškos galimybių. Žymaus dailininko Stasio Ženkaus piešiniai pakerėjo profesionalumu ir pieštuko valdymo virtuoziškumu. Visi piešiniai pasakojo savo istoriją, visi jie kažkuo ypatingi, išsiskiriantys, atskleidžiantys kiekvieno piešėjo savitą pasaulį. Dėkojame už galimybę tobulėti, mokantis ne tik iš savo bendraamžių, bet ir profesionalių menininkų, kurie tik dar kartą įrodo, kas esant norui – galimybėms nėra ribų.

6 klasės mokinė Julija Kugrytė

Keletas akimirkų iš renginio.

Facebook komentarai