Dovana ir sau, ir mamai

Akmeniškė vienuoliktokė Rugilė Juciūtė dalyvavo žurnalistų konkurse „leŽuDi’17“. Vis dažniau ir žodis, ir nuotrauka – vaizdo žodis – atrakina duris į įvairius renginius, susitikimus. Įžodinta, įvaizdinta mintis praveria duris į pasaulį, į save.
Gegužės 6 dieną Rugilė dalyvavo konkurso aptarimo šventėje Vilniuje, nes pelnė trečią vietą už fotografiją. Tai vienas iš daugybės jos pamatytų ir užfiksuotų vaizdų. Nuotraukas vertino Regina Kubertavičienė, Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto fotožurnalistikos dėstytoja (komisijos pirmininkė), Vidmantas Balkūnas, „15min“ fotožurnalistas, Artūras Morozovas, „Delfi“ fotožurnalistas, Ramūnas Danisevičius, „Lryto“ fotožurnalistas. Rugilė su kitais dalyviais atsiėmė apdovanojimą VU šv. Jonų bažnyčioje, klausėsi koncerto, bendravo su profesionalais Žurnalistikos instituto kiemelyje. Graži dovana ir Rugilės Mamai jos šventės ir Spaudos dienos išvakarėse.

Mokytoja R. Ringienė

Facebook komentarai