Naktis mokykloje „Viskas meilė ir viskas iš meilės“

Akmenės gimnazijos 4a ir 4b klasių mokiniai  jau antrus metus organizuoja renginį „NAKTIS MOKYKLOJE“. 20 val. rinkomės į mokyklą.  Pasisveikinę, susipažinę su taisyklėmis, pradėjome vakarą. Susiskirstėme į keturias  mišrias komandas pagal širdelės spalvą. Gavome užduotį sugalvoti savo komandos pavadinimą, prisistatymą ir išrinkti grupės kapitoną. Suskubome darbuotis. Pirmoji komanda buvo „Čili pipiriukai“ (kapitonė Augustė J.), antroji  – „Nerealūs ketvirtokai“ (kapitonė Akvilė K.) , trečioji  – „Omega“ ( kapitonas Kajus D.) , ketvirtoji – „Alfa“ ( kapitonė Ieva V.).                      .
Pusvalandį vyko kapitonų „Protų mūšis“. Kapitonai turėjo kuo greičiau atsakyti į pateiktus  klausimus. Laimėjo „draugystė“.

Vėliau buvome pakviesti į viktoriną „ Jei skaitai knygas, daug žinai…“. Viktoriną, kaip ir pernai, vedė Kamanų rezervato vyr. specialistė K. Grigaliūnienė. Komandos užduotis atliko puikiai. Viktorinos vedėja labai pasidžiaugė, kad ketvirtokai turi daug žinių apie gamtą, žino Lietuvos istoriją. Komandos buvo apdovanotos saldžiais prizais. Geriausia viktorinos žinove pripažinta Gabija G.
Po viktorinos vyko labai laukiama diskoteka. Prisišokom iki soties. Už tai esame dėkingi  V. Šiurkui. Jis mus linksmino, o ryte dalyvavo olimpiadoje ir laimėjo prizinę vietą. Džiaugiamės…
Gavome dar vieną užduotį: turėjome nupiešti „širdelių medį“. Nors jau buvome pavargę, mieguisti, bet kibome į darbą. Mokyklos koridoriuje pakabinome keturis „širdelių medžius“, kurie atspindėjo „nakties mokykloje“ temą „Viskas meilė ir viskas iš meilės“.
Ir štai prasidėjo visų laukiama „lobio“ paieška. 2 val. nakties komandos buvo  pakviestos į paslaptingą „lobio“ paiešką.  Turėjome surasti 5 „stoteles“, įminti mįsles ir atlikti užduotis. Užuominų pagalba pradėjome kelionę po mokyklą. „Lobis“ buvo užrakintas 4 b klasėje, kurį rado Gabija D.. Saldžias Šv. Valentino širdeles draugiškai pasidalinome.
Vakarą tęsėme filmų peržiūra. Tie, kurie jau buvo pavargę, prigulė pailsėti, kiti žiūrėjo filmą,  dar kiti žaidė stalo žaidimus,  bendravo.
Asmeninius apdovanojimus gavo Skaistė B. už kūrybingumą. Ugnė J. išrinkta gražiausia vakaro „Valentina“. Jogaila S. su visais dalyviais atliko dainą „Trys milijonai“.
Net  nepastebėjome kaip greitai išaušo rytas. Pradėjome tvarkytis klases – miegamuosius, atsisveikinome su draugais ir iškeliavome namo. Gerai, kad prasidėjo atostogos. Tai bent išsimiegosime… Mokytojas J. Ragauskienę ir N. Jablonskienę po nemigo nakties krėtė šaltis, akys pačios merkėsi.

4a ir 4b klasės informacija ir nuotraukos.

Laukiame kitų metų staigmenų, šaunių renginių.

Facebook komentarai